I REGATY SAMORZĄDOWCÓW "KRAJNA CUP"

W dniu 16.09.2011r. na jez. Sępoleńskim w Sępólnie Krajeńskim odbyły się I Regaty Żeglarskie Samorządowców „KRAJNA CUP”

o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego. W regatach wzięło udział siedem załóg. Po czterech wyścigach wyłoniono zwycięzców.

OFICJALNE WYNIKI
I miejsce - Urząd Miejski Żnin
II miejsce - Urząd Miasta Włocławek
III miejsce - Urząd Gminy Chełmża
IV miejsce – Urząd Gminy Książki
V miejsce - Starostwo Powiatowe w Tucholi
VI miejsce - Starostwo Powiatowe w Sępólnie Kraj.
VII miejsce – Urząd Miejski Sępólno Kraj.

Sędzią Głównym zawodów był Wojciech Bożyszkowski – Prezes Kujawsko-Pomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego.
Gośćmi na regatach m.in. byli: Jarosław Katulski - Poseł na Sejm RP oraz Iwona Kozłowska Radna Sejmiku Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Uczestników regat przywitała słoneczna pogoda oraz wiatr do 3 B.
Pomysłodawca imprezy - Waldemar Stupałkowski - Burmistrz Sępólna Kraj. w gorących słowach pogratulował zwycięzcom oraz podziękował wszystkim uczestnikom regat za udział w zawodach i zaprosił na kolejne regaty w przyszłym roku.